:: POSM

Materiały wspierające sprzedaż i promujące markę (POSM)

TRANSPORT I MAGAZYNOWANIE

Posiadamy rozbudowane zaplecze transportowe dzięki czemu możemy szybko i sprawnie dostarczyć produkty do dowolnego punktu handlowego w kraju. Oferujemy także możliwość przechowywania materiałów w naszych magazynach operacyjnych znajdujących się na terenie całej Polsk. Dysponujemy również dwoma magazynami centralnymi w Krakowie i Radomiu.

MONTAŻ

Oferujemy montaż wszelkiego rodzaju materiałów POSM: stojaki reklamowe, displaye, kasetony podświetlane, standy wspomagające promocję, systemy wystawiennicze oraz identyfikacji wizualnej sklepów firmowych, witryn sklepowych, tablic informacyjnych i innych. Zlecenia montażu wykonujemy szybko i fachowo, optymalizując wydatki klienta. Nasze zespoły znajdują się na terenie całej Polski, co daje możliwość przeprowadzenia dużych akcji promocyjnych jednocześnie.

SERWIS

Wykonujemy kompleksowy serwis POSM na miejscu instalacji jak również w naszych magazynach operacyjnych. Obejmuje on oględziny stanu technicznego, czyszczenie, konserwację oraz naprawy. Świadczymy usługi również w trybie ekspresowym, gdy nastąpi awaria lub uszkodzenia produktu stanowiące zagrożenie dla bezpieczeństwa klientów.

 

DEMONTAŻ I UTYLIZACJA

Na życzenie naszych klientów dokonujemy demontażu zainstalowanych materiałów doprowadzając miejsce  do stanu pierwotnego. Możemy również utylizować zdemontowane produkty zgodnie z obowiązującymi przepisami.

SZKOLENIA i ROZWÓJ

Aby koszty użytkowania materiałów POSM zredukować do minimum prowadzimy szkolenia w zakresie ich obsługi. Są one skierowane w szczególności do obsługi punktów handlowych.

Interwencje naprawcze ukazują nierzadko błędy konstrukcyjne produktów, które przyczyniają się do awarii i uszkodzeń. Takie spostrzeżenia i wnioski w postaci zwięzłych, raportów stanowią niezwykle cenną informację dla firm projektujących i produkujących POSMy i są do nich natychmiastowo przekazywane.

+48 695-316-683
+48 605-316-683
+48 669-993-764
posserwis@posserwis.com