:: O nas

O nas


Posserwis oferuje swoim klientom kompleksową obsługę sieciowych sklepów firmowych oraz materiałów wspierających sprzedaż i promujących markę (POSM).

SKLEPY FIRMOWE

Naszym celem jest aby nasi klienci otrzymali pełną obsługę od budowy lokalu według projektu oraz montażu wyposażenia. A kiedy okoliczności tego wymagają również doprowadzenie lokalu do stanu pierwotnego i utylizacji zbędnego wyposażenia. Wykonujemy również remonty, odświeżenia, przebudowy i adaptacje.

Przez cały okres funkcjonowania lokali oferujemy kompleksowy ich serwis w zakresie utrzymania wszystkich instalacji. Dostarczamy również materiały eksploatacyjne i części zamiennych co pozwala naszym klientom zoptymalizować proces ich zakupu, magazynowania i logistyki.

MATERIAŁY POSM

Oferujemy naszym klientom logistykę, montaż, serwis w okresie użytkowania, demontaż i utylizację. Materiały wykorzystywane cyklicznie przechowywane są w magazynach stałych i operacyjnych gdzie możliwa jest renowacja i naprawa przed następną akcją.

W czasie realizacji zleceń monitorujemy prawidłowość wykorzystania materiałów, weryfikujemy bazy danych dotyczące lokalizacji jak również przekazujemy wytyczne konstrukcyjne do rozwoju produktów. Na życzenie klientów dokonujemy również szkoleń z ich obsługi.

 

TERMINY

Wszystkie działania wykonujemy w dogodnych dla klienta terminach. W zakresie naszych usług są również interwencje ekspresowe w sytuacjach nagłych.

ZARZĄDZANIE

W zarządzaniu wszystkimi działaniami wspieramy naszych klientów autorską platformą informatyczną. Pozwala ona zgłaszać zapotrzebowanie na usługi, weryfikować status realizacji zleceń, sprawdzać dokumentację powykonawczą oraz umożliwia wgląd do zdefiniowanych raportów i statystyk.

Od początku istnienia Firmy stale doskonalimy nasze działania i procedury postępowania.
Nasz system zarządzania potwierdzony jest certyfikatem zgodności z wymaganiami normy ISO 9001 : 2015.

ZASIĘG

Nasze działania nie ograniczają się tylko do Polski. Realizujemy zlecenia w wielu europejskich krajach. Wykonujemy również akcje obejmujące kilka państw lub nawet całe regiony.


 

+48 695-316-683
+48 605-316-683
+48 669-993-764
posserwis@posserwis.com